ENMON d.o.o. | OTVOREN KONKURS ZA POSAO: Tražimo dva radnika u Bihaću!

Budi dio uspješnog Enmon tima

Objavljeno na dan 21.08.2020 - 15:00 | Izvor: USKinfo.ba | Sponzorirani članak

Enmon d.o.o. je privredno društvo osnovano 2005. godine, te danas zapošljava preko 130 ljudi u 15 poslovnica širom Bosne i Hercegovine. Osnova djelatnost društva je uvoz, izvoz i trgovina keramičkim pločicama, granitnom keramikom, sanitarijama, galanterijom i pratećom opremom za kupatila.

Ukoliko i Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima aplicirajte na pozicije:

Pozicija 1.

Vozač C kategorije  - 1 izvršilac | Lokacija: Bihać

Opis poslova:

  • Prevoz pripremljenih pošiljaka u skladu sa zakonskim i internim procedurama
  • Upravljanje zaduženim vozilom i odgovornost za prijavu neispravnosti vozila
  • Vođenje tačne evidencije radnog vremena i putnih naloga.

Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Vozački ispit C kategorija
  • Državni ispit
  • Ljekarsko uvjerenje
  • Prethodno radno iskusustvo u trajanju od najmanje jedne godine

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Pozicija 2.

Skladištar / dostavljač   - 1 izvršilac | Lokacija: Bihać

  • Skladištenje robe
  • Briga o urednosti dokumentacije na radnom mjestu
  • Priprema robe u skladištu za isporuku
  • Dostava robe na adresu

Uslovi:

  • Vozačka dozvola  B kategorije
  • Poznavanje procedura ulaza i izlaza robe
  • Poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama od trajanju od najmanje 1 godine

Nudimo:

  • nagrade za postignute rezultate

Oglas ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete na mail posao@enmon.ba, sve informacije na telefon 051/490-790.

PODIJELI OVU VIJEST

KOMENTARI
Tvoj stav je bitan. Dodaj komentar na ovu vijest ...

USKinfo.ba - Naše priče / Naša stvarnost?

USKinfo.ba
Izdvojene vijesti

COVID-19
Prikaz zaraženih u Bosni i Hercegovini | Izvor: Klix.ba

Copyright © 2013 - 2020 | USKINFO PROMOCIJA d.o.o. | Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!