FOTO+VIDEO - Ribery na zanimljiv način prokomentarisao golčinu Pjanića

KOMPLIMENT

Objavljeno na dan 30.09.2019 - 13:35 | Izvor: USKinfo.ba | faktor.ba

Petu ovosezonsku pobjedu fudbaleri Juventusa zabilježili su u domaćem susretu protiv SPAL (2:0), a strijelac vodećeg gola za Staru damu bio je bh. reprezentativac Miralem Pjanić.

Pogodak iz posljednje minute prvog poluvremena za Zmaja je bio drugi u ovoj sezoni. Konačnih 2:0 postavio je Cristiano Ronaldo u 78. minuti susreta.

Majstorski pogodak Pjanića nije prošao nezapaženo ni na društvenim mrežama, a prokomentarisao ga je i Franck Ribery koji je u nedjelju navečer s Fiorentinom slavio u gostima kod Milana s 3:1.

- Lagano - napisao je Ribery u komenatru ispod videa Pjanićevog gola kojeg je Zmaj objavio na Instagramu.

Francuz je jasno aludirao na lakoću kojom je reprezentativac Bosne i Hercegovine pogodio mrežu protivnika.

- Pozdrav za tvoju porodicu - bio je odgovor našeg veznjaka legendarnom Francuzu.