KONKURS ZA POSAO: Traži se IT Tehničar (Informatičar)

JOBSTEP INTERNATIONAL d.o.o.

Objavljeno na dan 01.07.2019 - 18:42 | Izvor: USKinfo.ba | Sponzorirani članak

Tražimo pouzdanog informatičara na kojeg se možemo osloniti i računati na njega za sve vezano uz ITC s ciljem pojednostavljenja poslova, unapređivanja postojećih poslovnih procesa i izvršavanja svakodnevnih zadataka!

Opis posla:

  • kompletno i odgovorno obavljanje tehničkih poslova
  • servis/održavanje računala i ostale mrežne infrastrukture
  • implementacija, korištenje i podešavanje računalnih programa
  • rad na operacijskim sistemima
  • podrška korisnicima

Uvjeti:

  • Poznavanje WIN OS-a,
  • Poznavanje Office alata (Word, Excel, Outlook)
  • Grafičko oblikovanje/dizajn svih vrsta promo-reklamnih materijala i priprema za tisak
  • Aktivno sudjelovanje u osmišljavanju kreativnih rješenja i marketinških kampanja
  • Vrlo visoka razina poznavanja Adobe paketa (Illustrator, Photoshop)
  • Vrlo visoka razina obrade slika i fotomanipulacije
  • Dobro poznavanje engleskog jezika(prednost)
  • Osnove web dizaina
  • Poznavanje WordPress CMS platforme (prednost)
  • Znanje o administraciji računalnih mreža (prednost)
  • Iskustvo u rješavanju uobičajenih i svakodnevnih ITC problema s kojima se susreću prosječni korisnici u maloj tvrtki

Prijaviti se možete putem linka: https://jobstep-app.com/registracija/250/korak1

Opširnije o nama: http://www.job-step.net

KOMENTARI
Tvoj stav je bitan. Dodaj komentar na ovu vijest ...

USKinfo.ba - Naše priče / Naša stvarnost?

USKinfo.ba
Izdvojene vijesti

Copyright © 2013 - 2019 USKinfo.ba - Informativni portal | Web developed by IDK Studio - Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača!