Marketing USKinfo.ba
 Nogometaš Rivera sjajnim driblingom podsjetio na Bergkampov magični pogodak

OSVOJILI KUP ARGENTINE

Objavljeno na dan 14.12.2019 - 11:14 | Izvor: USKinfo.ba | klix.ba

Nogometaši River Platea slavili su sinoć u finalu Kupa Argentine protiv Central Cordobe i osvojili novi trofej u eri Marcela Gallarda.

Na stadionu Malvinas Argentinas ekipa iz Buenos Airesa slavila je rezultatom 3:0. Odličnu utakmicu odigrao je Ignacio Scocco. Postigao je pogodak u 31. minuti susreta za vodstvo svoje ekipe, a potom je i asistirao Fernandezu u 68. minuti.

Konačnih 3:0 postavio je Alvarez četiri minute kasnije.

Scoco je jednim driblingom na ovom susretu neodoljivo podjestio na Dennisa Bergkampa i pogodak Holanđanina u dresu Arsenala protiv Newcastle Uniteda.

Scocco je predriblao svog rivala na centru igrališta, dok je Bergkampova majstorija rezultirala pogotkom Holanđanina koji je ostao upamćen kao jedan od najljepših u historiji Premiershipa.