VIDEO - Džeko u finišu utakmice preživio divljački start argentinskog štopera

ZARADIO CRVENI

Objavljeno na dan 02.11.2020 - 07:07 | Izvor: USKinfo.ba | klix.ba

Nogometaši Rome pobijedili su sinoć na Olimpicu u okviru 6. kola Serije A ekipu Fiorentine rezultatom 2:0, a kapiten Vučice Edin Džeko mogao je u završnici utakmice doživjeti tešku povredu.

Naime, igrao se 88. minut kod rezultata 2:0 kada je argentinski štoper Lucas Martinez Quarta divljački startovao na bh. napadača.

Martinez Quarta je uletio klizeći Edinu s dvije noge i prava je sreća što je kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine prošao bez ikakve povrede.

Sudija je Argentincu odmah pokazao crveni karton, a Džeko je ustao i odigrao utakmicu do kraja meča.

Inače, Roma je pobijedila golovima Spinazzole iz 12. te Pedra iz 70. minute pa je Vučica nastavila pružati dobre partije u posljednje vrijeme.

Sinoćnjim trijumfom Roma se probila na sedmo mjesto Serije A.

(Foto: Screenshot)