Marketing USKinfo.ba
VIDEO - Poen dana: Pogledajte kako je Džumhur podigao Melbourne Arenu na noge

!

Objavljeno na dan 21.01.2020 - 11:41 | Izvor: USKinfo.ba | radiosarajevo.ba

Damir Džumhur nije uspio treći put u karijeri pobijediti Stana Wawrinku. Švicarac je nakon dva sata i 59 minuta igre prošao u drugo kolo Australian Opena.

Džumhur se odlično držao do sredine drugog seta i rezultat 4:4 u trećem setu. Tada su oba tenisera na svom kontu imali po set.

Oni koji su propustili priliku da gledaju jedan od boljih mečeva prvog kola u Melbourneu, mogu pogledati sažetak duela koji će Džumhur svakako pamtiti kao priliku da sjajno otvori.

Oni koji vole uživati u atraktivnim potezima, neka pogledaju odmah snimku od 20 sekunde i imat će priliku vidjeti bez dileme jedan od ljepših poena u drugom danu prvog Grand Slama sezone.