Vrhunski rezultat

Objavljeno na dan 29.04.2019 - 13:34 | Izvor: USKinfo.ba |

U Bužimu je sinoć organizovan doček za reprezentativce BiH u Taekwondo-u koji su osvojili medalje na Svjetskom prvenstvu koje je održano protekle sedmice u Njemačkoj.

Naila Krupić, članica Taekwondo kluba “Gazija” iz Bužima postala je viceprvakinja svijeta osvojivši srebrnu medalju u kategoriji seniorke -50kg.

Sa druge strane reprezentativac BiH i član Taekwondo kluba “Hamza” iz Bužima Amel Šahinović osvojio je treće mjesto u kategoriji junior +75kg.

Sjajne Bužimljane sinoć su dočekale kolege iz klubova, ali i predstavnici izvršne i zakonodavne vlasti USK-a, kao i politički i sportski predstavnici na lokalnom nivou.

Međutim, za načelnika općine Bužim medalje sa Svjetskog prvenstva očito nisu neki veliki uspjeh, budući da se na prijemu nije ni pojavio, iako je bio pozvan.

Pogledajte kako je sinoć bilo na dočeku osvajača medalja.