Znate li koje godine je ovo igrano: Novi Sad - Jedinstvo Bihać 2-3, igrač utakmice Piralić

Neko ljepše vrijeme za bihaćki nogomet

Objavljeno na dan 29.03.2019 - 12:12 | Izvor: USKinfo.ba |

Iz arhive RTV Vojvodine, pronašli smo snimak utakmice između domaćina iz Novog Sada i bihaćkog Jedinstva.

U snježnom nevremenu i na zaleđenom terenu, bolje su se snašli igrači Jedinstva iz Bihaća koji su poveli golovima Arnautovića i Piralića, koji je na kraju i proglašen igračem utakmice.

Novi Sad je u drugom poluvremenu postigao dva pogotoka, te izjednačio na 2-2, da bi Jedinstvo opet povelo 5 minuta prije kraja, te postavilo konačan rezultat.

Naše čitaoce pitamo, da li znate kad je ovaj susret odigran?